Андроид қурилмалар учун Zarnews.uz мобил иловаси. Юклаб олиш x

Уй-жой мулкдорлари ширкатларининг йиғилишлари ўтказилади

Самарқанд шаҳридаги хусусий уй-жой мулкдорлари ширкатлари раисларининг 2020 йил давомидаги иш фаолияти бўйича йиллик ҳисоботлари ва 2021 йилда амалга оширилиши режалаштирилган устувор вазифалари юзасидан жорий йилнинг февраль ойида ширкат аъзоларининг умумий йиғилишлари ўтказилади.

Февраль ойида ўтказиладиган йиғилишлар

ЖАДВАЛИ

Т/р

Ширкат
номи

Ширкат
бошқарув раиси
Ф.И.Ш

Йиғилиш ўтказиладиган жой

Санаси

Вақти

1

«Сартепа Гулноза»

Каримов Салоҳиддин

Заргартепа маҳалла маркази

11 февраль

15:00

2

«Амир Севинч Малика»

Қўшбоқов Толиб

Саъдий Шерозий маҳалла маркази

11 февраль

17:00

3

«Бўстон»

Маматқулова Гулчеҳра

Саъдий Шерозий маҳалла маркази

11 февраль

15:00

4

«Самарқанд Сожинур»

Қўшбоқов Толиб

Саъдий Шерозий маҳалла маркази

11 февраль

17:00

5

«Боғи Темур» 

Аҳмедов Ғофур

Сартепа маҳалла маркази

11 февраль

15:00

6

«Диёрбек обод ҳаёт»

Мирзанов Шаҳобиддин

1-сон мусиқа мактаб зали

11 февраль

17:00

7

«Янги уйлар сервис»

Раҳмонов Бобомурод

“Обод маскан” маҳалласи

13 февраль

15:00

8

«Мироншоҳ садаф»

Мирзаев Шерзод

50-мактаб фаоллар зали

13 февраль

17:00

9

«Раҳимова Зулфия сервис»

Суннатов Шокир

39-мактаб фаоллар зали

13 февраль

15:00

10

«Токзор коммунал»

Исмоилов Маҳмуд

Токзор маҳалла маркази

13 февраль

17:00

11

«Ҳусан коммунал сервис»

Аббосов Учқун

69-МТМ биноси

13 февраль

15:00

12

«Истиқлол обод сервис»

Қодиров Фурқат

Истиқлол маҳалла маркази

13 февраль

17:00

13

«Семурғ»

Аббосов Учқун

69-МТМ биноси

14 февраль

15:00

14

«Зулфия строй сервис»

Мусурмонов Абдуҳамид

Зулфия маҳалла маркази

14 февраль

17:00

15

«Меҳрож файз сервис»

Умаров Хушвақт

39-мактаб фаоллар зали

14 февраль

15:00

16

«Менинг уйим»

Исмоилов Маҳмуд

Токзор маҳалла маркази

14 февраль

17:00

17

«Маржона Жавоҳир сервис»

Нурулло Қўйлиев

Қадрият маҳалла маркази

14 февраль

15:00

18

«Марҳабо»

Ҳамроев Худоёр

14-мактаб фаоллар зали

14 февраль

17:00

19

«Баҳор»

Хидиров Зайнидин

Баҳор маҳалла маркази

15 февраль

15:00

20

«Умид»

Чулиев Ғайбулло

Бешчинор маҳалла маркази

15 февраль

17:00

21

«Тонг плюс»

Стипаненко Стелла

64-мактаб фаоллар зали

15 февраль

15:00

22

«Авангард Суғдиёна»

Раҳимов Соҳиб

64-мактаб фаоллар зали

15 февраль

17:00

23

«Суғдиёна гарант сервис»

Қиличев Шаҳоб

63-мактаб фаоллар зали

15 февраль

15:00

24

«Машъал»

Ўрозов Абдумалик

63-мактаб фаоллар зали

15 февраль

17:00

25

«Тонг»

Стипаненко Стелла

64-мактаб фаоллар зали

16 февраль

15:00

26

«Мушеғ коммунал сервис»

Гукасян Арфеня

63-мактаб фаоллар зали

16 февраль

17:00

27

«Наврўз-93»

Маматқулов Муҳаммад

Саховат маҳалла маркази

16 февраль

15:00

28

«Суғдиёна»

Гученцова Ирина

Суғдиёна маҳалла маркази

16 февраль

17:00

29

«Юлдуз» 

Усмонов Бобир

Юлдуз маҳалла маркази

16 февраль

15:00

30

«Каттаариқ»

Сафаров Жамшид

Каттаариқ маҳалла маркази

16 февраль

17:00

31

«Беруний ёшлик»

Худойбердиев Обид

43-мактаб фаоллар зали

17 февраль

15:00

32

«Адолат ташаббускор»

Тўраев Алишер

43-мактаб фаоллар зали

17 февраль

17:00

33

«Боғдод олтин аср»

Элбеков Чингиз

Олтин аср маҳалла маркази

17 февраль

15:00

34

«Боғдод тинчлик»

Аҳмадов Бобур

Олтин аср маҳалла маркази

17 февраль

17:00

35

«Зиёлилар обод нур»

Набоев Олмос

49-мактаб фаоллар зали

17 февраль

15:00

36

«Мевазор»

Набоев Олмос

67-мактаб фаоллар зали

17 февраль

17:00

37

«Боғдод коммунал сервис»

Тўйчиева Зарифа

42-мактаб фаоллар зали

18 февраль

15:00

38

«Боғдод келажак беклар»

Аванесова Сильва

42-мактаб фаоллар зали

18 февраль

17:00

39

«Ҳамкор»

Элбеков Чингиз

Олтин аср маҳалла маркази

18 февраль

15:00

40

«Самарқанд ком. Боғдод»

Акчурин Фарид

Олтин аср маҳалла маркази

18 февраль

17:00

41

«Али Қушчи коммунал»

Тожиев Шодиёр

43-мактаб фаоллар зали

18 февраль

15:00

42

«Саодат гуллар боғи»

Шералиев Азиз

43-мактаб фаоллар зали

18 февраль

17:00

43

«Олтин Аср»

Ғаниев Икром

Олтин аср маҳалла маркази

19 февраль

15:00

44

«Ҳамкор»

Элбеков Чингиз

Олтин аср маҳалла маркази

19 февраль

17:00

45

«Орзу Боғдод»

Ғофуров Рустам

42-мактаб фаоллар зали

19 февраль

15:00

46

«Саховатли кишилар»

Мирзаев Шерзод

50-мактаб фаоллар зали

19 февраль

17:00

47

«Гуллар боғи»

Қодирова Санобар

43-мактаб фаоллар зали

19 февраль

15:00

48

«Жалол»

Набиев Жалол

42-мактаб фаоллар зали

19 февраль

17:00

49

«Айнур файз коммуналчи»

Погосян Самвел

Боғистон маҳалла маркази

20 февраль

15:00

50

«Гулжамол коммунал»

Назаров Собир

Боғистон маҳалла маркази

20 февраль

17:00

51

«Ойдин келажак»

Қаюмов Ботир

7-мактаб фаоллар зали

20 февраль

15:00

52

«Ибн Сино»

Аҳадов Зариф

Турон маҳалла маркази

20 февраль

17:00

53

«Фарҳод Ширин»

Эргашев Алишер

51-мактаб фаоллар зали

20 февраль

15:00

54

«Ислоҳот сервис плюс»

Халилов Комил

Ислоҳот маҳалла маркази

20 февраль

17:00

55

«Бахтли ҳаёт маскани»

Раупов Хуршид

Нурли ҳаёт маҳалла маркази

21 февраль

15:00

56

«Бунёд Замин»

Очилов Муқимий

Бунёд маҳалла маркази

21 февраль

17:00

57

«Фарҳод Обод»

Ширинов Муродилла

6-сон маданият ва аҳоли дам олиш маркази

21 февраль

15:00

58

«Капитал делта»

Ширинов Муродилла

21 февраль

17:00

59

«Геол коммунал сервис»

Ҳамидов Бахтиёр

«Юксалиш» маҳалла маркази

21 февраль

15:00

60

«Меҳр ишонч файз»

Саидов Мўмин

Ғиёсиддин Жамшид маҳалла маркази

21 февраль

17:00

61

«Аламшер коммунал»

Зиёев Жонибек

Регистон маҳалла маркази

22 февраль

15:00

62

«Бўстон Самарқанд сервис»

Қаҳҳоров Абдуҳаким

Истиқбол маҳалла маркази

22 февраль

17:00

63

«Моҳинур элита сервис» 

Мустафоева Фотима

Мирзо Бедил маҳалла маркази

22 февраль

15:00

64

«Амиршоҳ Мирализода»

Мирзаев Шерзод

50-мактаб фаоллар зали

22 февраль

17:00

65

«Шерзод обод нур»

Н.Фахриддинов

1-сон академик лицейи

22 февраль

15:00

66

«Умидшоҳ»

Шодиев Улуғбек

Аҳмад Яссавий  маҳалла маркази

22 февраль

17:00

67

«Мароқанд коммуналчи»

Абдуаҳатов Иззат

Алишер Навоий маҳалла маркази

23 февраль

15:00

68

«Боқий Мароқанд сервис»

Абдуаҳатов Иззат

ширкат биноси

23 февраль

17:00

69

«Наврўз»

Расулов Олим

13-мактаб фаоллар зали

23 февраль

15:00

70

«Пахтаобод садаф»

Ҳамраев Ғайрат

13-мактаб фаоллар зали

23 февраль

17:00

71

«Регистон»

Зиёев Жонибек

Регистон маҳалла маркази

23 февраль

15:00

72

«Гулруҳ изодам сервис»

Тиллабоева Дилбар

33-мактаб фаоллар зали

23 февраль

17:00

73

«Шуҳрат зиё файз»

Тиллабоева Дилбар

33-мактаб фаоллар зали

24 февраль

15:00

74

«Нурли обод коммунал»

Мансурова Насиба

68-мактаб фаоллар зали

24 февраль

17:00

75

«Боғичинор коммунал»

Мамадалиев Жўрабек

7-мактаб фаоллар зали

24 февраль

15:00

76

«Боғишамол-1»

Жалолов Ғайрат

7-мактаб фаоллар зали

24 февраль

17:00

77

«Баркамол дўстлик»

Усмонова Татьяна

Саид маҳалла маркази

24 февраль

15:00

78

«Узоқ Шарқ сервис»

Расулов Олим

Фаровонлик маҳалла маркази

24 февраль

17:00

79

«Панжоб карвон»

Шарипова Санобар

76-МТМ биноси

25 февраль

15:00

80

«Юсуф Ҳамадоний»

Аннаев Фарход

ширкат биноси

25 февраль

17:00

81

«Осуда ҳаёт бўстони»

Жўраев Юсуф

Ўрикзор маҳалла маркази

25 февраль

15:00

82

«Навқирон коммунал»

Абдуҳалимов Аббос

Шодлик маҳалла маркази

25 февраль

17:00

83

«Истиқлол-С»

Расулов Олим

27-мусиқа мактаби фаоллар зали

26 февраль

15:00

84

«Аэрокоммунал сервис»

Ҳамидов Бахтиёр

«Юксалиш» маҳалла маркази

26 февраль

17:00

85

«Мамат Илҳом»

Усмонов Абдулла

Илғор маҳалла маркази

26 февраль

15:00

86

«Самарқанд графит-алмаз»

Қосимова Лайло

14-мактаб фаоллар зали

26 февраль

17:00

ВИЛОЯТ УЙ-ЖОЙ КОММУНАЛ ХИЗМАТ КЎРСАТИШ БОШҚАРМАСИ.