Президент: "Самарқанд, Қашқадарё, Хоразм, Жиззах вилоятлари масъуллари янги корхоналар билан ишлашда сусткашликка йўл қўйган" 19/03, 11:57 Ўзбекистон
Ҳокимлар ерларни танлашда, энг аввало, кенгайиш истагида юрган, лойиҳаси тайёр тадбиркорлар сўраган жойларни аукционга чиқариши зарур - Президент 19/03, 11:26 Ўзбекистон
Шавкат Мирзиёев: "Ҳар қандай муваффақиятли йирик бизнесга эришиш, энг аввало, кичик ғоя ва ҳаракатдан бошланади" 19/03, 10:47 Ўзбекистон
Президент Коррупцияга қарши курашиш агентлиги фаолиятидан мутлақо норозилигини айтди 05/03, 11:26 Ўзбекистон
Бюрократия ва қонун бузилиш кўпайиб кетгани учун ўтган ҳафта Фавқулодда вазиятлар вазири ва унинг ўринбосарлари ишдан олинди — Президент 05/03, 10:52 Ўзбекистон
Саноат зоналарида қурилиши бошланмаган лойиҳаларнинг ер майдонлари захирага қайтарилади 19/02, 17:18 Ўзбекистон
Президент ёшлар тадбиркорлигида мутлақо янги даврни бошлаб берадиган 3 та катта ҳужжатни имзолади 14/02, 14:48 Ўзбекистон
10 минг квадратгача бўлган давлат объектлари тадбиркорларга 10 йилга тўғридан-тўғри ижарага берилади 07/02, 11:57 Ўзбекистон
Президент: Сервисни ривожлантириш бўйича вазир ва ҳокимларда ёндашув ҳар хил, биргаликда ишлаш йўлга қўйилмаган 07/02, 10:45 Ўзбекистон