Gaz va svet hisobingizni to‘ldirib oling, eski tariflar 2 oygacha amal qiladi 28/03, 09:43 O‘zbekiston
Prezident: "Samarqand, Qashqadaryo, Xorazm, Jizzax viloyatlari mas’ullari yangi korxonalar bilan ishlashda sustkashlikka yo‘l qo‘ygan" 19/03, 11:57 O‘zbekiston
Hokimlar yerlarni tanlashda, eng avvalo, kengayish istagida yurgan, loyihasi tayyor tadbirkorlar so‘ragan joylarni auksionga chiqarishi zarur - Prezident 19/03, 11:26 O‘zbekiston
Shavkat Mirziyoyev: "Har qanday muvaffaqiyatli yirik biznesga erishish, eng avvalo, kichik g‘oya va harakatdan boshlanadi" 19/03, 10:47 O‘zbekiston
Prezident Korrupsiyaga qarshi kurashish agentligi faoliyatidan mutlaqo noroziligini aytdi 05/03, 11:26 O‘zbekiston
Byurokratiya va qonun buzilish ko‘payib ketgani uchun o‘tgan hafta Favqulodda vaziyatlar vaziri va uning o‘rinbosarlari ishdan olindi — Prezident 05/03, 10:52 O‘zbekiston
Sanoat zonalarida qurilishi boshlanmagan loyihalarning yer maydonlari zaxiraga qaytariladi 19/02, 17:18 O‘zbekiston
Prezident yoshlar tadbirkorligida mutlaqo yangi davrni boshlab beradigan 3 ta katta hujjatni imzoladi 14/02, 14:48 O‘zbekiston
10 ming kvadratgacha bo‘lgan davlat ob’yektlari tadbirkorlarga 10 yilga to‘g‘ridan-to‘g‘ri ijaraga beriladi 07/02, 11:57 O‘zbekiston
Prezident: Servisni rivojlantirish bo‘yicha vazir va hokimlarda yondashuv har xil, birgalikda ishlash yo‘lga qo‘yilmagan 07/02, 10:45 O‘zbekiston
O‘zbekistonda Malayziya texnologiyalari asosida krevetka yetishtirish yo‘lga qo‘yilmoqda 06/02, 13:29 O‘zbekiston
Ekologiya, atrof-muhitni muhofaza qilish va iqlim o‘zgarishi boshqarmasi 18 million so‘m to‘laydi 03/02, 15:51 O‘zbekiston